Image module

Hakkımızda

 

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün bölgesinde öncülüğünü yapan ve serbestleşen Türkiye telekomünikasyon pazarında alternatif operatör olma hedefiyle 2008 yılında kurulan EfsaneNet, 2000 aşkın müşterisine çeşitli telekom ve iletişim hizmetleri sunmakta, uygun fiyatlı, avantajlı, sorunsuz ve kaliteli bir internet ile kullanıcılarını dünyaya bağlamaktadır.

Bireysel müşteriler için; Fiber altyapılı farklı hız seçenekleriyle sabit internet hizmetleri sunan Efsanenet; cazip fiyatlı kampanyalar, gerçek sınırsız ve kotasız internet gibi avantajların yanı sıra mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Kurumsal müşteriler için ise sabit internetin yanında uygun fiyatlı hayat kolaylaştırıcı IP tabanlı kaliteli ses ve görüntü sunan EfsaneNet, bu hizmetler dışında yeni ürün geliştirme çalışmaları ve iş birlikleri ile ürün ve hizmetlerini müşterilerin ihtiyaçlarına göre genişletmektedir.

 

1 milyon TL yatırım ile Çumra’nın en büyük yatırımcılarından biri konumunda bulunan EfsaneNet; Çumra şehir merkezi ve köylerde 80’i aşkın verici istasyonu ile büyük bir kapsama alanı ağına sahiptir. Bölgede faaliyet gösteren operatörler ile diğer telekomünikasyon firmalarının servislerine de ek kapasite ve lisans kullanım hakkı gibi katkılar sunmayı hedeflemektedir. Şu an Çumra merkezini tamamen kapsayan alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanmış olup talebe bağlı olarak sinyal güçlendirme yatırımları devam etmektedir. Aynı zamanda yeni adı ile dış mahalle eski adı ile köylerde Güvercinlik, Fethiye, Ürünlü, Türkmencamili, Taşağıl, Arıkören, Yörükcamili, Kuzucu, Dinlendik, İnli, Avdul, Alemdar, Dedemoğlu, Beylerce, Sürgüç son olarak da Karkın köylerinde istasyon ve yatırım çalışmaları tamamlanmış olup, bu köylerimizde internete kavuşturulmuştur. Yeri geldikçe, ihtiyaç duyuldukça, talep arttıkça mevcut bölgelerde sinyal güçlendirme, yeni verici istasyonu açma ve sinyal iyileştirme çalışmalarımız devam edecektir. 
Temel gayemiz EfsaneNet ailesine katılmış olan abonelerimize kesintisiz sorunsuz hizmet sunmaktır.