Full Limitsiz Merkezi Sistem 16 Mbps

Full Limitsiz Merkezi Sistem 16 Mbps’e kadar indirme ve 3 Mbps’e kadar yükleme hızı  sunulmaktadır. Bu tarife, kotasız ve sınırsız bir internet deneyimi sunmaktadır, özgürce internetin tadını çıkarabilirsiniz. Evlerde aynı anda birden fazla kişi tarafından kullanılan internet için ideal bir seçenektir.  Günümüzdeki video boyutları ve platformların yüksek kalitede video yayınlaması göz önüne alındığında, bu tarife 3-4 cihaz için uygunluğa sahiptir.

EfsaneNet hizmetini taahhütsüz olarak alabilir ve istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Ayrıca, ek bir cihaz satın almanıza gerek yoktur, cihazlar EfsaneNet tarafından sağlanmaktadır.

İlk kurulum için merkezi sistemler için 170 TL kurulum ücreti alınmaktadır. İlk ay internet paket ücreti olarak 240 TL ödeme yapmanız gerekmektedir, böylece ilk kurulumda toplamda 410 TL ödeme yapmış olacaksınız. Sonraki aylarda ise 240TL ile aylık yenileme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyatlarımızda 1 yıl süresince sabit fiyat garantisi sunulmaktadır. Bu süre içerisinde meydana gelen fiyat değişiklikleri, 1 yılı doldurduktan sonra tarifenize eklenir.

240

TL/Aylık
Tarife Ücretlerine Vergiler Dahildir.
Tarife Bilgileri
İndirme 16 MBPS
Yükleme 3 MBPS
AKN-KOTA Yok
Merkezi Sistem
 • Kampanya EfsaneNet tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanya geçerlilik süresi 06.02.2024 – 01.07.2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanya sadece KABLOSUZ olarak merkezi Ve bireysel aboneler için geçerlidir.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyaya abone olan yeni bireysel müşteriler için faturalar yalnızca Mail Ve SMS yoluyla iletilecek olup ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Talep eden müşterilerimiz kampanya aktif hale geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak fatura alma tercihlerini değiştirebilirler.
 • Kampanya kapsamında abonelerden taahhüt istenmeyecek olup abonelik süresince olası tarife değişiklerinden kampanya fiyatları etkilenecektir.
 • Kampanya kapsamında iptal edilen hizmet için taahhüt cayma bedeli çıkarılmayacak olup, EfsaneNet Tarafından müşterinin Kullanımı için verilen cihazları geri iade etme yükümlülüğü vardır. Kablosuz aktivasyon ücretinin aboneliğin iptal edildiği durumlarda, EfsaneNet tarafından aktivasyon ücretinin iadesi bulunmamaktadır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. EfsaneNet böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; EfsaneNet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Hızlar, aksi belirtilmedikçe indirme hızlarına atıfta bulunur. Hız, kullanılan modemin optimum hız ve kapasitede olduğunu varsayar. Dış faktörler öngörülen hızı etkileyebilir. Ev ortamı, cihaz sınırlamaları, kullanıcı sayısı, günün saati ve WiFi ile kullanım performansı etkileyebilir.
 • İnternet hizmetinin sonlandırılması durumunda cihazlar eksiksiz ve çalışır olarak EFSANENET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. teslim edilmelidir. Teslim edilmeyen cihazlar müşteriye fatura edilir.
 • Kablosuz tarifelerimizde ekiplerimiz kurulum esnasında modem ve anten cihazını sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için tutanak veya abone sözleşmesine yazmak süreti ile teslim etmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda cihazları eksiksiz ve çalışır durumda EfsaneNet’e iade etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz cihazlar tarafımıza ulaştığında iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Modeminizi herhangi bir nedenle iade etmek istemezseniz bunu iptal talebinizde belirtmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda güncel cihaz ücreti son faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Maksimum ne kadar hız alabilirim?

Bireysel olarak kablosuz aboneliklerde 12Mbps – 100Mbps hıza kadar erişebilen tarife sunabilmekteyiz. 24 mbit ve üzerinde özel kurulum ve fiyatlandırılma yapılmaktadır.

Arıza durumlarda çözüm süreci ne kadardır?

Merkezden ya da yerinde müdahale edilecek sorunlarda 48 saat içerisinde çözüm sağlanmaktadır.

İnternet Bağlantısı İçin Telefon Hattına İhtiyaç Var mı?

İnternet hizmetimizi kullanmak için sabit telefon hattına ihtiyaç yoktur.

İp adresim statik mi?

İP adresi varsayılan olarak dinamiktir ve belirli periyotlarda değişmektedir. Ancak talep eden abonelerimize Statik İp hizmeti sağlanmaktadır.

Faturamı nasıl ödeyebilirim?

EfsaneNet online işlemler merkezinden kart ile otomatik ödeme talimatı vererek ve fatura ödeme merkezlerinden nakit olarak ödeme sağlanabilmektedir.

Taahhütlü Hizmetiniz mevcut mu?

Bireysel aboneler için taahhütsüz olarak hizmet sağlamaktayız herhangi bir taahhütname bulunmamaktadır. Ayrıca 1 yıl sabit fiyat garantisi verilmektedir.

Formu Doldurun Hemen Arayalım