Efsane VAE 35 Mbps

Vae 35 Mbps tarifemizde, 35 Mbps’e kadar indirme ve yükleme hızı 12 Mbps’e kadar sunulmaktadır. Bu tarife, kotasız ve sınırsız bir internet deneyimi sunmaktadır, özgürce internetin tadını çıkarabilirsiniz. Fiber Altyapısı üzerinden bağlantı yapan müşterilerimiz için aylık vergiler dahil 15 TL modem kira ücreti alınacaktır. Aboneliğin sonlandırılmasının ardından 30 gün içerisinde fiber modemin iadesi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Modem iadesi yapmayan müşteriler için 2000 TL modem ücreti faturalandırılacaktır.

Farklı Operatörden Geçişlerde Ücretsiz

Vdsl – Adsl altyapı üzerinden bağlantı yapacak abonelerimiz için 400 TL evde kurulum ücreti Alınacaktır. İnternet hizmetinin sonlandırılması durumunda cihazlar eksiksiz ve çalışır olarak EFSANENET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. teslim edilmelidir. Teslim edilmeyen cihazlar müşteriye fatura edilir.Fiber Baglantılarda herhangi bir kurulum yada aktivasyon ucreti bulunmamaktadır.

195

TL/Aylık
Tarife Ücretlerine Vergiler Dahildir.
Tarife Bilgileri
İndirme 35 MBPS
Yükleme 12 MBPS
AKN-KOTA Yok
Mevcut Telekom Altyapısı
  • Kampanya EfsaneNet tarafından sunulmaktadır.
  • Kampanya geçerlilik süresi 01.01.2024 – 31.07.2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya sadece yerel altyapı vae olarak bireysel aboneler için geçerlidir.
  • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
  • Kampanyaya abone olan yeni bireysel müşteriler için faturalar yalnızca mail ve sms yoluyla iletilecek olup ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Talep eden müşterilerimiz kampanya aktif hale geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak fatura alma tercihlerini değiştirebilirler.
  • Kampanya kapsamında abonelerden taahhüt istenmeyecek olup abonelik süresince olası tarife değişiklerinden kampanya fiyatları etkilenecektir.
  • Kampanya kapsamında iptal edilen hizmet için taahhüt cayma bedeli çıkarılmayacak olup, EfsaneNet tarafından müşterinin Kullanımı için verilen cihazları geri iade etme yükümlülüğü vardır. Vae aktivasyon ücretinin aboneliğin iptal edildiği durumlarda, EfsaneNet tarafından aktivasyon ücretinin iadesi bulunmamaktadır.
  • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. EfsaneNet böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, abonelik sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; EfsaneNet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • Hızlar, aksi belirtilmedikçe indirme hızlarına atıfta bulunur. Hız, kullanılan modemin optimum hız ve kapasitede olduğunu varsayar. Dış faktörler öngörülen hızı etkileyebilir. Ev ortamı, cihaz sınırlamaları, kullanıcı sayısı, günün saati ve WiFi ile kullanım performansı etkileyebilir.
  • İnternet hizmetinin sonlandırılması durumunda cihazlar eksiksiz ve çalışır olarak EFSANENET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. teslim edilmelidir. Teslim edilmeyen cihazlar müşteriye fatura edilir.

Maksimum ne kadar hız alabilirim?

Bireysel olarak kablosuz aboneliklerde 35Mbps – 100Mbps hıza kadar erişebilen tarife sunabilmekteyiz. 

Arıza durumlarda çözüm süreci ne kadardır?

Merkezden ya da yerinde müdahale edilecek sorunlarda 48 saat içerisinde çözüm sağlanmaktadır.

İnternet Bağlantısı İçin Telefon Hattına İhtiyaç Var mı?

İnternet hizmetimizi kullanmak için sabit telefon hattına ihtiyaç yoktur.

İp adresim statik mi?

İP adresi varsayılan olarak dinamiktir ve belirli periyotlarda değişmektedir. Ancak talep eden abonelerimize Statik İp hizmeti sağlanmaktadır.

Faturamı nasıl ödeyebilirim?

EfsaneNet online işlemler merkezinden kart ile otomatik ödeme talimatı vererek ve fatura ödeme merkezlerinden nakit olarak ödeme sağlanabilmektedir.

Kurulum taksitlerim bitmeden aboneliğimi iptal ettirdiğimde kurulum ücreti faturama nasıl yansır?

Taahhütsüz paketlerde aboneliğin kurulum taksitleri bitmeden herhangi bir sebeple, müşteri tarafından yahut müşteriden kaynaklanan bir nedenle EfsaneNet tarafından feshedilmesi halinde kurulum ücretinin kalan taksitleri faturaya yansıtılır.

Modem taksidim bitmeden aboneliğimi iptal edersem ne olur?

Aboneliğin modem taksidi bitmeden herhangi bir sebeple, müşteri tarafından yahut müşteriden kaynaklanan bir nedenle EfsaneNet tarafından feshedilmesi halinde, kalan modem taksitleri müşteriye yansıtılır.

Bağlantı ücreti taksidim bitmeden aboneliğimi iptal edersem ne olur?

Bağlantı hizmetine ilişkin hizmet bedelinin taksitli tercih edilmesi durumunda, bağlantı ücreti taksitleri sona ermeden herhangi bir sebepten aboneliğinin sona ermesi halinde, kalan taksitlerin tamamı tek seferde son faturaya yansıtılır.

Formu Doldurun Hemen Arayalım